Horský penzion a stylová restaurace Nová Polana

Resort Nová Polana najdete ve svahu nad obcí Dolní Lomná. V tomto nádherném místě vás okouzlí výhled do údolí a na protilehlý hřeben česko-slovenské hranice. Nezapomenutelným zážitkem je i východ slunce, který si užijí i méně romanticky ladění návštěvníci. Je zde také řada turistických tras, včetně hlavní hřebenovky Těšínských Beskyd. Údolí Lomné je proto vyhledávaným cílem mnoha návštěvníků.

Spojení krásy přírody Dolní Lomné a vybrané kuchyně v jedinečném prostředí dřevěné restaurace je nezapomenutelné. Dýchne na Vás pohodou a vy si tak u nás užijete nádhernou rodinnou dovolenou, firemní akci, školení, svatbu, oslavu či jiný typ pobytu.  Údolí říčky Lomné patří k nejzachovalejším lokalitám Beskyd, skýtá bohaté možnosti odpočinku a dalších rekreačních a turistických aktivit.

Areál nabízí komfortní ubytování v krásném nově zrekonstruovaném penzionu, jehož součástí jsou standardní pokoje, apartmány se sprchou či vířivou vanou, velmi oblíbené chatky a finský domek. Součástí penzionu je také wellness zóna. Celková kapacita ubytování je 70 lůžek. Pokud zde plánujete uspořádat svatbu, nadchne vás nejen krásné obřadní místo na louce s okouzlujícím výhledem do údolí, ale také skvělá gastronomie, profesionálním servis, ale i prostředí svatebního sálu.

Zajímá vás o Nové Polaně více? Navštivte webové stránky https://www.novapolana.cz/.

Kontakt